Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
Servicii de dezvoltare si implementare soluție software în cadrul proiectului ”Reabilitarea,Modernizarea, Extinderea, Dotarea si Echiparea la Standarde nZEB a Spitalului de Recuperare Neuromotorie Dr. Corneliu Barsan Corp C7- Dezna”
- Număr anunț
- CN1091857
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE RECUPERARE NEUROMOTORIE "DR.CORNELIU BARSAN' DEZNA (CUI 3861927)
- Cod CPV
- 72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.886.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.820.000 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 22.04.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172038
- Termen limită
- 29.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 274512-2026
- Documentație de atribuire
- DF1269476
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
VESMART SOLUTIONS S.R.L. CUI 39451685
Valoare atribuită
2.820.000 RON
din 2.886.000 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 66.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.