În desfășurare
Anunț de participare
EXECUTIE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTITIE „MODERNIZARE STRAZI, AMENAJARE TROTUARE SI REALIZARE SISTEM DE PRELUARE APE PLUVIALE” COMUNA TUNARI, JUDETUL ILFOV
- Număr anunț
- CN1094918
- Autoritate contractantă
- UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.854.751,70 RON
- Data publicării
- 10.07.2024 07:09
- Termen limită
- 21.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1219896
Documente
Documentația de atribuire
- 00.Expertiza tehnica.pdf.p7s
- 01.Piese scrise drumuri.pdf.p7s
- 2. Caietul de sarcini general al achizitieis.pdf
- 3. Formulare.doc.p7s
- 4.1 Contract_PT+executie ZB 29.pdf.p7m
- 4.2 Modele Formulare.docx.p7m
- 5. Model-contract-lucrari - revizuit cf. ANAP.pdf
- Caiet de sarcini.pdf.p7m
- DALI.zip.p7m
- Expertize , Audit, CU, Avize.zip.p7m
- FisaDate_DF1219896.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276674.pdf
- Liste de cantitati_fara valori.zip.p7s
- parti desenate drumuri p1.pdf.p7s
- parti desenate drumuri p2.pdf.p7s
- plan de situatie.pdf.p7s
- pluvial PT.zip.p7s
- Sectiunea-I-Instructiuni-catre-ofertanti_v3.pdf
Clarificări & decizii (5)
Termen prelungit-
27.08.2026 10:40Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_CN1094918.pdf
-
25.08.2026 17:42Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat anexa 3
-
25.08.2026 17:42Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat anexa 2
-
25.08.2026 17:41Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat anexa 1
-
25.08.2026 17:40Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns la intrebarile de clarificareRaspuns consolidat
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).
Valoare estimată
25.854.751,70 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.