Atribuită
Anunț de participare
Achiziția de aparatură medicală în cadrul proiectului „Prevenirea și tratarea pacienților cu patologie vasculară cerebrală în cadrul Spitalului Clinic Judeţean de Urgenţă Sibiu” - Lot 1 - APARAT ANGIOGRAF
- Număr anunț
- CN1089259
- Autoritate contractantă
- JUDETUL SIBIU (CUI 4406223)
- Furnizor / câștigător
- PHARMICS SRL (CUI 23200539)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.096.198,50 RON
- Valoare atribuită
- 9.095.000 RON
- Data publicării
- 28.01.2026 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171867
- Termen limită
- 15.04.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 62498-2026
- Documentație de atribuire
- DF1263691
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHARMICS SRL CUI RO 23200539
Subcontractanți 8
ARCA PERFORMANCE SOLUTIONS S.R.L. CUI RO40658588
DRAEGER ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
EVOTECH-IT S.R.L. CUI RO39541737
ICCO MEDICAL SRL CUI RO 13569980
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
SANTIMPEX SRL CUI 3557481
SILVMED GROUP S.R.L. CUI 48471339
THREE PHARM SRL CUI RO 26361386
Valoare atribuită
9.095.000 RON
din 9.096.198,50 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
162 licitații deschise pe 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.