Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,6% sub estimat
Servicii de intretinere si reparare a echipamentelor de reprografie, inclusiv asigurarea consumabilelor
- Număr anunț
- CN1090895
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
- Cod CPV
- 50313000-2 · Repararea si intretinerea echipamentului de reprografie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.120.500 RON
- Valoare atribuită
- 945.300 RON 15,6% sub estimat
- Data publicării
- 20.03.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171665
- Termen limită
- 05.05.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 194512-2026
- Documentație de atribuire
- DF1267306
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Formulare.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1267306.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf
- Model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Valoare atribuită
945.300 RON
din 1.120.500 RON estimat
15,6%
Adjudecat la 84,4% din estimat · economie 175.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.