Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,2% sub estimat
Construire gradinita cu program normal in sat Voievodeasa, comuna Sucevita, judetul Suceava
- Număr anunț
- SCN1173978
- Autoritate contractantă
- COMUNA SUCEVITA (CUI 4441336)
- Furnizor / câștigător
- GOLDBACH CONSTRUCT S.R.L. (CUI 27827418)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.905.024 RON
- Valoare atribuită
- 3.813.754,15 RON 22,2% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2026 09:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1136306
- Termen limită
- 27.04.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1268251
Documente
Documentația de atribuire
- 2026 MEMORIU ARHITECTURA_signed.pdf
- 2026 MEMORIU GENERAL_signed.pdf
- 2026 PAGINA TITLU BORDEROU SEMNATURI_signed.pdf
- 2026 PLANSA A00 FORMAT A4_signed.pdf
- 2026 PLANSA A01 FORMAT A3 PLAN DE SITUATIE_signed.pdf
- 2026 PLANSE A02 A03 A05 FORMAT A2_signed.pdf
- 2026 PLANSE A04 A06 A07 A08 A09 A10 A D01 FORMAT A3_signed.pdf
- 2026 PLANSE R1 R6 R7 R8 R9 FORMAT A1_signed.pdf
- 2026 PLANSE R2 R3 R4 R5 FORMAT A3_signed.pdf
- Caiet de sarcini_signed.pdf
- F1 F2 F3 F4 F5_signed.pdf
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1268251.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti_signed.pdf
- Model contract de lucrari_signed.pdf
- PLANSE FORMAT A3 INSTALATII_signed.pdf
- PLANSE FORMAT A3 LUNG INSTALATII_signed.pdf
- PLANSE FORMAT A4 INSTALATII_signed.pdf
- SCRIS INSTALATII_signed.pdf
- Sectiunea Formulare_signed.pdf
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
3.813.754,15 RON
din 4.905.024 RON estimat
22,2%
Adjudecat la 77,8% din estimat · economie 1.091.269,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.